• מלדיביים עדן גרשון פסח

חופשת יוגה באיים המלדיביים

לעשות יוגה במקום הכי יפה בעולם

אם אתם רוצים לעשות יוגה, להתקרב לבסיס של הפילוסופיה הרוחנית הזו ולבלות תוך כדי תרגול במקום הכי יפה בעולם – בטח תשמחו לדעת שזה אפשרי לחלוטין.

לכתבה באתר המלצה – לחצו

החופשה הזאת מיועדת לכולם: לבודדים, לזוגות, לחברים ולחברות, לבני משפחה, לכל מי שרוצה להוסיף ערך מוסף לחופשת בטן-גב.

תמונה ללא תיאור

 

לא נדרש כל ניסיון קודם, בכל יום יתקיימו גם שיעורי מתחילים וגם שיעורי מתקדמים שיתאימו לכל רמו התרגול. אמנם היוגה נועדה בראש ובראשונה לפתח את הבריאות, אבל כידוע “נפש בריאה בגוף בריא” ולכן יוגה באה לאחד ולאזן בין הגוף לנפש, בין המודעות העצמית ובין המצב הפיזי. מכיוון שיוגה מוגדרת כמסע פיזי, מנטלי ורוחני אין מקום טוב מאשר האיים המלדיביים כדי לתרגל אותה.

 

אנחנו ממליצים שלא תסתפקו כמו כולם בטיולי יוגה בחול, אלא תזמינו מקומות בחופשת יוגה באיים המלדיביים בפסח 2020 בהדרכת עדן גרשון ורוי לונדונר.

 

האיים המלדיביים – לא מה שחשבתם

בטח שמעתם על האיים המלדיביים בהקשר של ידוענים כאלו או אחרים שמגיעים אליהם לנופש (בעיקר כזה שכולל הרבה צילומים לאינסטגרם בבגדי ים מינימליים), אבל האיים המלדיביים הם הרבה יותר מיעד צלילה של סלבס.

 

האיים המלדיביים הם כ-1200 איים בים הערבי שבאוקיינוס ההודי כאשר כ-200 מהם מיושבים. המשמעות מבחינתכם שמדובר במקום האידיאלי לתרגול יוגה על שיטותיה השונות.

וכמובן שאנחנו ממליצים להזדרז והסיבה לכך דווקא אקולוגית (חוץ מזה שהכרטיסים לחופשת היוגה נגמרים במהירות) – גובה פני הים באיים המלדיביים עולה כך שתוך כמה שנים הם פשוט ישקעו.

 

קצת על המדריכים

אם אתם רוצים לקבל מידע על מדריכי היוגה לפני הזמנת הכרטיסים אתם צודקים לגמרי. לפניכם ביוגרפיות מקצועיות מקוצרות של עדן גרשון ורוי לונדנר – המדריכים שיהיו אתכם לאורך כל הדרך בתרגול היוגה באיים המלדיביים.

 

עדן גרשון היא מדריכה ליוגה בשיטת איינגר (נקראת ע”ש ב.ק.ס איינגר שהמציא את היוגה תרפיה שמאפשרת תרגול יוגה בכל מצב בריאותי), כלומר יוגה שמתאפיינת בביצוע מדויק של תנועות מסוימות תוך העזרות באביזרים.

 

שיטת איינגר יוגה גורסת שהדיוק בתנועות מביא איתו יתרונות בריאותיים ורפואיים לגוף, כך שזה לא פרפקציוניזם ותו לא. ואגב, בין חסידי השיטה נמנים מלכת בלגיה ואפילו הכנר יהודי מנוחין שטען :”איינגר הוא המורה לכינור הכי טוב היה לי מעולם”…

 

רוי לונדנר הוא מטפל במגע שחוקר את תנועת הגוף האנושי בעשרות השנים האחרונות. לרוי ידע רב בטכניקות פיזיות שונות ובשימוש בטריגר פוינטס ומעל הכל – הוא המציא את שיטת לונדנר תרפי שכמובן נקראת על שמו.

 

רוי משלב בהצלחה בין עולמות השיאצו, העסוי התאילנדי והיוגה, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתהנו מכל רגע.

 

חושבים על חופשות יוגה בחול בפסח – הצטרפו אלינו ולא תצטערו.

אז למה אתם מחכים?

צרו קשר עוד היום עם יוגה טרוולס.

סגירת תפריט