• חופשות יוגה, פילאטיס ומדיטציה בעולם - יוגה טרוולס

אודותינו

יוגה טרוולס הינה חברת טיולי היוגה
הותיקה, הגדולה והמובילה בישראל - מאז שנת 2002

כבר 17 שנים שחברת יוגה טרוולס מוציאה טיולי יוגה, פילאטיס, מדיטציה, בריאות ורוחניות ברחבי העולם. החברה, שהתחילה את דרכה בסדנאות בחצי האי סיני, התרחבה ברבות השנים לטיולים בכל רחבי הגלובוס: סרי לנקה ותאילנד, יוון ופורטוגל, מרוקו, האיים המלדיביים, איי סיישל ועוד.
מאחורי החברה עומד איל ענבי, שבוחר בקפידה את היעדים, המלונות והמורים, וניחן בכישרון ליצור את התרכובת המושלמת לחופשה המושלמת.

על יוגה טרוולס, מאת איל ענבי:

“בפברואר 2002, בדיוק לפני 17 שנה, התגלגלתי בעקבות משבר אישי לטיול בסיני. את הטיול עצמו אינני זוכר, אך בסופו נתקלתי על החוף בעידית ספיירו, מבכירות מורי הפילאטיס בישראל, ושם גילגלנו רעיון: קבוצות יוגה, פילאטיס ומדיטציות מישראל בסיני היפה.
נשמע פשוט? בסיסי? ב-2002 כולם חשבו שאני משוגע, אבל אז הקמתי את יוגה טרוולס, ובתוך שנה לא היה חודש בו לא יצאנו לסדנא בסיני.
זאת היתה ההתחלה, לאחר מכן נאלצנו להיפרד מהיעד האהוב ולמצוא לנו בית אחר, וכך למעשה גדלנו והתרחבנו עד למקום בו אנחנו נמצאים היום. טורקיה, כריתים, ספרד, קפריסין, איי סיישל, סרי לנקה, מרוקו, פורטוגל, תאילנד – הם רק חלק מרשימת היעדים אליהם הגענו ב-17 השנה האחרונות. בכל יעד הקפדנו למצוא את המקומות היפים ביותר, האקזוטיים ביותר, שקשה עד בלתי אפשרי למצוא לבד, ולצרף להם תכנים מעולים של מיטב המורים בארץ. אה כן, וגם להביא אותכם לשם…” 

חופשת יוגה באיים המלדיביים
מתוך סדנה באיים המלדיביים, 2017
סנדאות יוגה
איל צ'חנובסקי בסדנה בסיני, 2002
טיול יוגה למרוקו
מתוך טיול למרוקו, 2018
אביטל אייזנשטט בסדנה ביוון, 2014
ניסים אמון בסרי לנקה, 2013
אביגיל אריאלי בצ'יראלי, 2006
סגירת תפריט