• חופשות יוגה, פילאטיס ומדיטציה בעולם - יוגה טרוולס

על המורים בחופשות וסדנאות יוגה בעולם של יוגה טרוולס

כל החיים אנחנו עסוקים בבחירות: איזה אוטו לקנות, לאיזה בית ספר לרשום את הילד, ולפני זה: האם זאתי יכולה להיות אשתי, או אולי כדאי לחפש מישהי אחרת?

גם בעסק שלי – הכל קם או נופל על בחירות. לדוגמא: לאן לנסוע כדי למצוא את היעד הבא של יוגה טרוולס? או איזה מורים לצוות לאיזו סדנה ומתי כדי ליצור את התרכובת המושלמת עבור כולם וכולן?

בחירת המורים הן קרדינלית ל"הצלחה" של טיול של יוגה חופשות וסדנאות יוגה בעולם. מבין עשרות המורים שליוו טיולים שלי ברבות השנים, ומבין מאות אם לא אלפי המורים שפנו אלי בבקשה ללמד, יש בחירות שהן טבעיות ומדהימות. לדוגמא עידית ספיירו: המורה האגדית לפילאטיס שלמעשה הקימה איתי את יוגה טרוולס ב-2002 ועד היום מלמדת בסדנאות שלי. גם עם ניסים אמון ישנו חיבור שהוא טבעי ומיטיב עם שנינו – לא סתם אנחנו בעיצומה של השנה החמישית של שיתוף פעולה פורה, והיד עוד נטויה.

מורים צעירים שהפכו לאגדיים מלווים את יוגה טרוולס מתחילת דרכה, כמו איל צ'חנובסקי, אביגיל אריאלי, ראם הראובני, צאלה טמיר ואביטל אייזנשטט, וכמובן עוד רבים וטובים שמלמדים בסדנאות שלי עשר שנים ויותר לשמחתי ולשמחת הקבוצות. ולמרות אהבתי והערכתי למורים הותיקים – אני לא קופא על השמרים, ותמיד בודק מורים חדשים, ובוחר מביניהם את אלה שנראים לי הכי מתאימים לסדנאות. לא תמיד הבחירה מוכיחה את עצמה. לא כל המורים, גם אם הם טובים, מתאימים להלך הרוח החופשי והשמח בסדנאות שלנו.

ולכן השנה הזאת במיוחד היה חשוב לי לצרף לשורותיי מורים שהם גם מצויינים, וגם נעימים ושמחים, לא כאלה שלוקחים את החיים ברצינות גדולה מדי. ומצאתי שתיים כאלה. שתי מורות נדירות ואדירות, שעונות על כל הציפיות המקצועיות אבל הכי חשוב – מביאות עימן אנרגיה מדהימה. אני מאוד שמח ומתרגש משיתוף הפעולה איתן, שייצא לדרך בקיץ הקרוב, וממליץ לכולכם לטייל ולתרגל איתן.

עוד יומיים יתקיימו הבחירות לראשות הממשלה, ובעוד עשרה ימים ליל הסדר מגיע. אני רוצה לאחל לעצמי ולכל אחד ואחת מכם ניקיון פסח יסודי גם בבית הגשמי שלנו, גם בבית הקטן שלנו, שהוא הגוף שלנו, וגם בבית הגדול שלנו, שהוא המדינה שלנו.

שלכם,

איל ענבי

לרשימת כל המורים והמדריכים ביוגה טרוולס- לחץ כאן