• צ'יראלי טורקיה סדנת יוגה

על טיול יקר וטיול זול

מאת איל ענבי, המייסד של יוגה טרוולס:
 

ממרום כמעט 20 שנות ניסיון בתחום התיירות, אני גאה לומר שאם למדתי משהו אחד, הוא שיקר וזול הם עניין יחסי. שני אנשים יכולים להסתכל על אותו

הטיול, האחד יגיד "יקר", השני יגיד "זול". והאמת, ככל הנראה, נמצאת באמצע.

ביוגה טרוולס, אני לא מוציא טיולים "זולים" רק כדי להוציא טיולים זולים. עם זאת, ברור שכשמתאפשר, אני יותר משמח להוציא טיולים במחיר נמוך, בטח ביחס לנישה שלי, כל עוד שיתקיימו שלושה מדדים שמבחינתי הם מאסט בכל טיול:

1. שהמורים בטיול יהיו מורים מעולים

2. שהתאריכים של הטיול יהיו אטרקטיבים ונוחים

3. שהמקומות אליהם נצא יהיו יפהפיים ותואמים את מזג האוויר הרצוי.

לדוגמא, מעולם לא אוציא קבוצה ליעד של בטן-גב בעונת החורף, וגם לא אוציא טיול לא בחג או בסופ"ש. כי אני יודע שהכי חשוב שלכם יהיה נעים ונוח לטייל ולתרגל.

חג פסח הקרוב הוא דוגמא מצויינת למה שמבחינתי הוא הישג מקצועי גדול שלי. לפני הכל, צריך לקחת בחשבון שמדובר בשיא העונה בארץ, ולא רק זאת, במקרה השנה גם חג האיסטר "נופל" באותם התאריכים, כלומר זאת העונה החמה בכל העולם, ואצל חברות התעופה ובתי מלון בפרט.

טיול היוגה למלדיביים, לדוגמא, עולה רק 200$ יותר מטיסה למלדיביים באותו המסלול באותם התאריכים. איך? אתם שואלים. כי קניתי את כרטיסי הטיסה שנה מראש.

שני טיולים במהלך חג הפסח, לצ'יראלי (5 לילות) וליוון (4 לילות), עולים פחות מ 4000 ש"ח לאדם כולל טיסות.

ודווקא הטיול הכי יקר בפסח – ליפן – כבר סולד אאוט :).

מה שאני מנסה לומר בניוזלטר הזה זה שהכל מתאפשר גם בזכות סיכונים שלקחתי וגם בזכות קשרים בין אישיים שיצרתי עם אנשים בעולם: כריסטינה מיוון, אייגן מצ'יראלי, מג'די מהמלדיביים ועוד רבים וטובים.

כשעובדים יחד בשיתוף פעולה מלא, אפשר ליצור דברים מדהימים, וכולם מרוויחים.