רן כליף – להיוולד מחדש – מאהבה עצמית לבריאות קורנת

יש טבע של מעטים נבחרים לכאורה, של אנשים שפשוט אינם חולים במחלות.

ולמה ?

כי הם חסינים מפניהן. אך מי אחראי על החסינות הזו ואיפה בדיוק מקבלים אותה ?

ובכן לא תמצאו את הקסם הזה על אף מדף של אף בית מרקחת או חנות טבע. זה גם לא מתחבא מתחת לשם סלע באיזה יער נסתר למרגלות הר אגדי בדמות פטריה או פרח אזוטרי. את הקסם הזה אותם מעטים נבחרים לא קנו באף מקום ולא קיבלו מאף אחד. הם יצרו אותו מתוכם, בעצמם והם כבר אינם מאורגנים למחלות. 

מחלה מגיעה לאנשים שהאושר אבד להם, לאלו ששמו על שמחה ועל אהבה עצמית תנאים, לאנשים שהפכו קורבן של יצירתם הם, לאלו שמרחמים על עצמם בגלל אירוע שכבר אבד עליו הכלח וגם לאלו שתפישת עולמם נעולה בלופ קבוע של חוסר במשהו או מישהו. מחלה מגיעה למי שחי את עברו כל יום מחדש, כי הוא מאורגן ליצור את זה שוב ושוב מעריסה עד קבר. 

תודעה ואנרגיה יוצרות את טבע המציאות. כאשר אין יותר אנרגיה למחלות כי הפנינו אותה לתודעת ההווה, לכאן ועכשיו, אז הן לא תיווצרנה שוב והן תיעלימנה מחיינו. אנחנו כותבים באמצעות הביוגרפיה המנטלית שלנו את הפיזיולוגיה של גופינו ואת הגנטיקה של הדור הבא. אנחנו סופרי הביולוגיה של העתיד, שלנו של צאצאינו. במחשבתינו כעת אנו בוראים גורלות כמליארדי תאים בכל רגע ובכל שניה.

כל כך חזקים אנו כי המנדט האלוהי שלנו כאן הוא להיות מוכנים לחוות את כל המחשבות שלנו, כולן – ללא יוצאי דופן ומקרים מיוחדים.

כשעשינו שינוי מהותי בתודעה אז אין יותר אנרגיה למחלות, והן לא נחוות יותר בבשרינו וגופינו. ואם אכן הצטרפנו לזן קטן וטהור, המיטב של הטבע, אז נוכל להיות שקופים למחלות, לוירוסים ולכל השפעותיהם. נוכל גם אנו להפסיק להיות מאורגנים למחלות. כעת אנחנו ראויים לשימור ושווי ערך לאור הנצח ולחוויה טוטאלית של בריאות קורנת.

האם בריאות קורנת תלויה בתרופה, גלולה, כמוסה, חוקן ? 

האם כל מי שבריאות מושלמת נתונה לו, מסתובב כל היום עם איזה דלי של כמוסות ושני קילו חסה ? 

כשאנו סוף סוף מבינים שמה שנקרא בריאות קורנת לא מתרחש על ידי שום טענה רפואית כי כל מי שבריא וקורן לא זקוק לרפואה – אז אנו יודעים שזה בעצם עניין של גישה, של אופן חשיבה והוויה. אנחנו מפסיקים להיות צרכנים נזקקים של תעשיית החולי ומתחילים להיות בוראים.

בוראים של חיים.

אז לאחר שכבר ניסית את כל זה, את כל הדברים שאתה יודע, האם אתה סוף סוף פשוט הופך לזה או שאתה מגיע לקצה השכונה שלך ומוותר כי נמאס לך ? 

איך אתה יכול להגדיר שינוי אמיתי בך ובחייך, כאשר העבר שלך עם הסיפורים הקבועים שלו, ממשיך לזרוק את עצמו לתוך הרגע הנוכחי שלך? 

זה לא שינוי, זוהי שוב המשכפלת, דרמה נוספת בסדרה מתמשכת. אותו סיפור שחוק באולם דחוק עם שחקנים מתחלפים (ומזדקנים).

ומה עם הגוף שלך, גוף הדברים ? ולמה גוף הדברים ? מפני שהמחשבות שלך הן באמת דברים, כי הן יוצרות את הדברים בגוף, זה שלך, מסביבך ושל אחרים. 

הגוף שלך הוא הזירה הפיסית של דקלום העבר שלך, המושלך לתוכך, אל ההווה – אליך. וממה עשוי העבר שלך ? מזכרונות של פעם, הסיפורים שסיפרו לך והרגלים שלימדו אותך להתרגל עוד יותר אליהם עצמם.

בבתי הספר העתיקים של חוכמת קדם, בתרבויות אבודות ומתקדמות מאוד, אשר שגשגו על הפלנטה הזו, לפני עשרות אלפי שנים, הייתה אמרה ששרדה עד ימינו אלה:

"זה לא מה שאתה עושה, אלא איך אתה חושב. זה לא רק מה שאתה אומר, אלא איך אתה מרגיש. זה לא מה שאתה אוכל, זה מה שאתה.״

כל מה שעולה מחייך ומדרכם, נובע קודם כל ממחשבותיך. לומר שאתה תוצר מדויק של התובנה והשיפוט שלך, זו אכן אמת פשוטה אך עמוקה.

האמת הזו אינה לא עבודה קשה, בריאות קורנת היא אהבה נראית לעין, אהבת האלוהי בך ולך. זה שלך, תמיד היה שלך וזה המצב הטבעי שלך, אינך צריך להיאבק על מה שכבר נתון לך בזכות ואינך חייב לאבד מה שאתה עשוי ממנו – בריאות קורנת.

בריאות זוהרת, שמחת אינסוף – למה אין לך אותם ? למה אתה לא חושב שאתה יכול לקבל את זה ? הרי זה קיים, זה כבר שלך ובחינם. 

כי עדיין כנראה לא ממש הבנת שבריאות זה לא נכס במרשם רופא או רוקח, ושמחה זה לא מטבע עובר לסוחר מסטנדאפ לקומדיה. מדובר הרי בשימוש בלתי מוגבל באנרגיה. 

אם אתה מסכים לקבל את זה שיש לך אפשרות ופוטנציאל לשימוש בלתי מוגבל באנרגיה, אז זה יהיה עושר מדהים, זה יהיה בריאות זוהרת וזו תהיה שמחת אינסוף. 

לכל אחד יש הזדמנות לחיים והרצון החפשי להמציא את החיים האלה כראות עיניו. ואם כל מה שאתה יודע אינו מספיק לחיות בבריאות ובשמחה, אז אתה צריך עוד ידע, אתה צריך יותר הזדמנויות ואת זה עושים באמצעות הכמיהה לדעת, התמקדות בחוויה נפלאה, והידיעה שאתה יותר בחיים שלך ממערכת עיכול וגאזים. 

יש את הגוף, את האנושיות שלו, את אישיותו התוכנתת, את הכובד שלו ואת הדחיסות שלו. ויש את הנשגב בנו שהוא האלוהי. זה הרצון. זה מה שיכול להיות, כאשר כל הגוף נכשל. והאלוהי בך זו הרוח שלך וזה מה שנשאר כאשר כל ההיגיון שלך ושל הרופא שלך מתייבש לו בשכונה שלך, אותו מבוך מוכר אך ללא מוצא.

זה האלוהי בך שיתמיד, כאשר כל האמונה של האישיות שלך אבדה לטובת תודעת החולי, והאלוהי הוא תמיד מה שאתה מחפש כדי שיציל אותך מעצמך.

בך קיים פוטנציאל נצחי לאושר ושמחת אינסוף, אנרגיה קורנת, בריאות, היכולת לרפא אחרים ואהבה עצמית ללא תנאי. 

אז איך אתה מתכוון להגיע לשם? איך אתה מתכוון לבטא את זה? 

אינך חושב שזו שאלה שראוי לתת לה מקום בחייך השגורים?

אתה צריך לפרוץ את השכונה הזו שלך, זה אומר שאתה חייב להיות זה למרות התכנות שלך, וכשתהיה, התכנות שלך ישתנה. 

ובמה זה כרוך ? מיקוד הוא המפתח וגישה היא הכל. כל הדברים הנשגבים נעשים בלב קל, צריך להתמקד ולא לוותר. התמקדות מתמדת במה שצפוי ולא במה שנראה.

אז אני שואל אותך, מה אתה הולך לעשות לשארית חייך ? אם אינך יכול לעשות זאת, אז מה תהיה איכות החלומות שלך לשארית חייך ? 

אתה צריך להיות גדול יותר ממה שאתה חושב שאתה. זה הכל.

להיות מלא באהבת האלוהי, להיות מלא בבריאות זוהרת, לדעת את זה בכל רגע,  איזה נזק זה יעשה לך אם תעשה את זה כל יום? הרי זה לא מוריד מהיום שלך. אין לך מה להפסיד מלבד מגבלות.

האם יש לך את מה שצריך כדי לחיות מעבר להיגיון הצפוי שלך? האם אתה כבר מבין שהעבר שלך מגביל אותך וההגיון מתרץ אותו?

האם אתה גדול מהמגבלות שלך, מתי תפסיק להצדיק אותן ולהגן עליהן? 

אף אחד לא יכול לעשות את זה בשבילך, לא משנה כמה עוצמתיים ויודעים הם חושבים שהם, לשם כך נחוצה הנוכחות המודעת שלך, ברגע הנוכחי – ממש עכשיו.

בריאותך יכולה להימסר לך רק ברגע הנוכחי. בריאות לא ניתן לספק לך לפני חמש עשרה שנה. אם אתה עדיין חי בנתיב מיושן מלפני חמש עשרה שנה עם אותה חשיבה, הבריאות לעולם לא תמצא אותך שם כי היא מעולם לא הייתה אמורה להיות חלק מעברך, היא נועדה רק לכאן ועכשיו.

הבריאות שלך זקוקה לנוכחות שלך, כדי להימסר לך, להוויתך עכשיו, לאנוכיות האלוהית שלך – לאהבתך אתה את עצמך, לידיעה שאתה שלם ותמיד היית כך.

וכשאתה יודע זאת בכל הוויתך כעת, למרות הכל ולמרות כולם, זה הרגע שאתה תקבל את זה.

בואו עימי לחמישה ימים אל חוויה טוטאלית של שינוי תודעה. אינכם צריכים ונדרשים לשום רקע או השכלה קודמת. אם יש בכם תשוקה להתפתח ולגדול אל מעבר לקופסת הקשיים המוכרת שלכם, אז אתם כבר מצויידים בכל הכלים כולם.

 

הסמינר הקרוב יתקיים ב 12-16 בספטמבר בחצי האי פלופונס, ביוון. לכל הפרטים – לחצו כאן