תנאי הרשמה – מרוקו

ריטריט יוגה וטיול במרוקו – יוני 2023

הרשמה

במילוי טופס התשלום הלקוח מאשר את הרשמתו לטיול במרוקו ביוני 2023. חברת יוגה טרוולס מאשרת כי שומרת עבור הלקוח הן כרטיס טיסה והן מקום בחדר מלון בהתאם לקטגוריה אותה סימן בטופס ההרשמה

תנאי תשלום:

לנרשמים עד ה -31/3/23:

 • מקדמה 1 –  ניתן לחלק לעד 2 תשלומים ללא ריבית
 • בתאריך 1/4/23 יש לשלם את יתרת החבילה. יש אפשרות לחלק ל-3 תשלומים ללא ריבית בטופס מקוון / ל-3 תשלומים ומעלה בטלפון 08-9455565

לנרשמים החל מה- 1/4/23 (במידה וישארו מקומות):

 • ניתן לשלם את כל מחיר החבילה עד -3 תשלומים ללא ריבית בטופס מקוון / ב-4 תשלומים ומעלה בטלפון 08-9455565

המחיר כולל:  

 1. טיסות בינלאומיות של חברת טורקיש איירליינס
 2. כל ההעברות המצוינות במפרט הטיול
 3. 7 לילות (3 לילות במרקש, 4 לילות בטפנדה)
 4. כל השיעורים והסדנאות
 5. הדרכות במרקש, בהרי האטלס ובאסואירה
 6. 2 ביקורים בפסטיבל המוזיקה גנאווה 
 7. 7 ארוחות בוקר, 3 ארוחות ערב

המחיר אינו כולל: 

 1. ביטוח רפואי ומטען
 2. הוצאות אישיות
 3. בדיקות קורונה נדרשות (אם יידרשו) בישראל ובמרוקו
 4. ויזה כניסה למרוקו – 300 ש"ח – חובה עבור מחזיקי דרכון ישראלי
 5. מחיר החבילה יכול להשתנות בהתאם לשינויים בשערי המטבע או שינויים בעלות מס נמל ומיסי דלק. אם תחול עלית מחיר במיסים שנגבים על ידי חברת התעופה – היא תהיה על חשבון הנרשם ולא המארגנים.

דמי ביטול:

הנוסע החותם על טופס זה מסכים כי יחולו עליו דמי ביטול כמפורט לעיל. על כל ההזמנות חלים דמי שינוי או ביטול מרגע אישור ההזמנה בהתאם למפורט בטופס זה, ובכפוף לחוק הגנת הצרכן. ברור לי כי במידה ואחליט לבטל את נסיעתי, רשאית חב' יוגה טרוולס לגבות דמי ביטול מכרטיס האשראי שלי בהתאם לתנאי הביטול המפורטים לעיל.

תנאי ביטול:

ניתן לבטל את העסקה לפי חוק הגנת צרכן במסגרת 14 ימים מיום הרישום בעלות של 100 ₪ בלבד, ביטול העסקה אפשרי רק בתנאי שביטול העסקה לא ייעשה בתוך 7 ימים שאינם ימי מנוחה קודם לקבלת השירות. את הביטול יש לשלוח בכתב לאימייל eyal@yoga-travels.co.il

לאחר 14 ימים מיום הרישום ועד 70 ימים לפני היציאה לטיול – דמי הביטול יהיו במחיר 1200 ש"ח לאדם.

מ-69 ימים לפני היציאה לטיול ועד 31 ימים לפני היציאה לטיול – דמי הביטול יהיו בגובה 4000 ש"ח לאדם.

מ-30 ימים לפני היציאה לטיול ועד היציאה לטיול – דמי ביטול מלאים.

חוק הגנת הצרכן לאזרח ותיק ולאדם בעל מוגבלויות: אזרח ותיק – במידה ואתם בני 65 ומעלה ולא נמניתם בעבר על חוג הלקוחות של יוגה טרוולס – תוכלו להירשם ולשלם פיזית במשרדינו כנגד הצגת תעודת זהות/ דרכון המעידים על גילכם (ולא בעסקת מכר מרחוק).

יש לשים לב כי ביטול נסיעה במקרה שלנו לא יחולו עליו  התנאים הקבועים בחוק הגנת הצרכן בסעיף 14 ג', היות וכל השירותים נרכשו וניתנים במלואם בחו"ל. בכל מקרה ביטול יתבצע בכתב באמצעות פקס, אי מייל או מכתב, כאשר התאריך הקובע הינו תחילת יום העסקים הסמוך לאחר קבלת המסמך ממשרדנו .

 

סעיפים נוספים:

א. במידה ואחד מהמורים או המנחים לא יוכל להגיע מפאת מחלה או חובת בידוד, יוגה טרוולס אחראית למצוא לו מחליף ראוי – החופשה לא תתבטל.

ב. על אחריות הנוסע/ הנרשם להתעדכן ולעמוד בתנאי הטיסה, תנאי הכניסה והיציאה ליעד והחזרה לארץ. אין חברת הדר בחיידק הפקות אחראית וכן אין לה שליטה על התנאים שחלים על כל נוסע ועל שינויים עתידיים שעשויים לחול בעניין זה מטעם חברת התעופה, מדינת היעד או מדינת ישראל.

ד. על אחריות הנוסע לבטח את עצמו בביטוח נסיעות מורחב הכולל ביטוח קורונה מורחב מבעוד מועד (מומלץ לבטח בחברת פספורטקארד). יש לוודא שהביטוח כולל ביטול במקרה של בידוד או מחלה גם טרם היציאה לטיול, ולא רק במהלכה.  

ה. במידה ויהיו שינויים במיסי הנמל ובמיסי הדלק הם יחולו על חשבון הלקוח בהתאם לדרישות חברת התעופה בזמן הכרטוס.

לאישור התקנון מלא/י את פרטיך בתחתית הדף – שליחת האישור תהווה התחייבותך על תוכנו לכל דבר ועניין.