• יערות הכרמל

על טל זיידמן – wild vegan

הרצאה – פיתוח הגיון תזונתי בריא

במפגש זה נקבל כלים שיסייעו לנו להבין בעיניים פקוחות ומודעות האם המונח בצלחת שלנו ראוי ומתאים לנו.

כלים פשוטים בעזרתם נוכל לברור ולמצוא את דרכינו בין תפריטי המסעדות ודוכני האירועים, וכן בשגרת היום יום. ובמשפט –פיתוח הגיון תזונתי בריא .

בין השאר נתייחס לכללים לשיפור ספיגת המזון, ניגע במיתוסים נפוצים מעולם התזונה והספורט וננסה להבין  את הדרכים בהם הגוף מדבר אלינו, ומשמעותן.

 

ריצה –  ריצת זריחה – התבוננות שקטה

כמו כל יונקי היום על פני הכוכב נתעורר גם אנחנו עם הזריחה לפעילות בטבע, ואין כלי ראשוני וקדמוני כמו הריצה כדי להנכיח את אותו רגע של חסד בו אנו חוזרים להיות שום דבר פרט לנשמה אשר חווה תנועה על האדמה ממנה באנו. כמו לחן המביע את עצמו בעולם דרך האומן, נוכל גם אנחנו, לכמה רגעים, צעד אחר צעד, פעימה אחר פעימה, למלא את מקומינו וייעודינו כתווים בסימפוניית אמא טבע.

 

קצת עלי:

את "טבעוני פראי" הקמתי לפני יותר מעשור על מנת לעזור לאלו המעוניינים לעבור לטבעונות בצורה אחראית ובריאה תוך שילוב פעילות גופנית כעמוד תווך, וכן על מנת לסייע לאנשים בתהליכי הבראה לגייס את כוחות הריפוי הטבעיים הנפלאים העומדים לרשותם.

מאחורי סיפור החלמה מלאה מדלקות כרוניות במערכת העיכול ואסטמה שליוותה אותי מילדות.  מתוך הכאב יצאתי למסע ששינה את חיי והעמיד בסימן שאלה את עולם התוכן שסבב אותי אז כאדם שעיקר עיסוקו בריאות.

החזון שלי  הוא יציאה תזונתית- תרבותית מעולם התוכן הממומן והמשווק אל עולם ההתבוננות הכנה במראה , מה שיוביל לחיזוק הקשר בין המוח לקיבת האדם, לתפיסה בריאותית מוצקה ויציבה, לביטחון עצמי, לאחריות אישית, ולבחירות טבעיות בטוב. אדם שכזה אינו זקוק לרפואה ומזור. הוא ניחן במסנני מידע טבעיים שמגנים עליו מטרנדים העורבים בכל פינה ומסך בג'ונגל המערבי. אדם שכזה פנוי להתעסק בחוויית החיים, בהגשמה עצמית ובאהבה.

 

טל זיידמן

מייסד "טבעוני פראי" – בית לטבעונות בריאה ופעילות גופנית,

יועץ לאורח חיים בריא, מטפל ב"היגיינה טבעית", מאמן יציבה, ריצה יחפה, חד"כ, פונקציונלי, אופני סטודיו.

טבעוני כ 15 שנים

 

פרטים נוספים באתר: wildvegan.com

טל הוא אורח בריטריט של עדן ורוי בעין גדי במאי 2022. לדף הריטריט – לחצו כאן