תנאי הרשמה – יוון

הרשמה

במילוי טופס התשלום הלקוח מאשר את הרשמתו לסדנת יוגה ביוון. חברת יוגה טרוולס מאשרת כי שומרת עבור הלקוח הן כרטיס טיסה והן מקום בחדר מלון בהתאם לקטגוריה אותה סימן בטופס ההרשמה

המחיר כולל:  

 1. טיסות בינלאומיות של חברת אייגיאן איירליינס.
 2. העברות משדה"ת אתונה למלון ובחזרה לפי שעות הטיסה הנקובות בדף הטיול
 3. לינה + ארוחות המפורסמות בדף הטיול
 4. אירוח במלון טריטון
 5. כל השיעורים והסדנאות המפרטות בדף הטיול

המחיר אינו כולל: 

 1. ביטוח נסיעות לחו"ל אישי
 2. הוצאות אישיות
 3. בדיקות קורונה נדרשות (אם יידרשו) בישראל וביוון
 4. מחיר החבילה יכול להשתנות בהתאם לשינויים בשערי המטבע או שינויים בעלות מס נמל ומיסי דלק.
 5. טיפים לנותני השירות
 6. שינויים (אם יחולו) במסי הנמל והדלק . אם תחול עלית מחיר במיסים שנגבים על ידי חברת התעופה – היא תהיה על חשבון הנרשם ולא המארגנים..

דמי ביטול:

הנוסע החותם על טופס זה מסכים כי יחולו עליו דמי ביטול כמפורט לעיל. על כל ההזמנות חלים דמי שינוי או ביטול מרגע אישור ההזמנה בהתאם למפורט בטופס זה, ובכפוף לחוק הגנת הצרכן. ברור לי כי במידה ואחליט לבטל את נסיעתי, רשאית חב' יוגה טרוולס לגבות דמי ביטול מכרטיס האשראי שלי בהתאם לתנאי הביטול המפורטים לעיל.

תנאי ביטול:

ניתן לבטל את העסקה לפי חוק הגנת צרכן במסגרת 14 ימים מיום הרישום בעלות של 100 ₪ בלבד, ביטול העסקה אפשרי רק בתנאי שביטול העסקה לא ייעשה בתוך 7 ימים שאינם ימי מנוחה קודם לקבלת השירות. את הביטול יש לשלוח בכתב לאימייל eyal@yoga-travels.co.il

לאחר 14 ימים מיום הרישום ועד 45 ימי עסקים לפני היציאה לטיול – דמי הביטול יהיו בגובה של 1200 ש"ח לאדם

מ- 44 ימי עסקים לפני הנסיעה ועד 15 ימי עסקים לפני הנסיעה – דמי הביטול יהיו 2000 ש"ח לאדם

מ-14 ימי עסקים לפני היציאה לטיול ועד היציאה לטיול – דמי ביטול מלאים.

* ניתן לבקש להעביר את החבילה על שם אדם אחר עד 7 ימים לפני היציאה לטיול, וזאת באישור מראש של השותף שלו בחדר (אם חולק חדר בטיול)

חוק הגנת הצרכן לאזרח ותיק ולאדם בעל מוגבלויות: אזרח ותיק – במידה ואתם בני 65 ומעלה ולא נמניתם בעבר על חוג הלקוחות של יוגה טרוולס – תוכלו להירשם ולשלם פיזית במשרדינו כנגד הצגת תעודת זהות/ דרכון המעידים על גילכם (ולא בעסקת מכר מרחוק).

יש לשים לב כי ביטול נסיעה במקרה שלנו לא יחולו עליו  התנאים הקבועים בחוק הגנת הצרכן בסעיף 14 ג', היות וכל השירותים נרכשו וניתנים במלואם בחו"ל.

בכל מקרה ביטול יתבצע בכתב באמצעות פקס, אי מייל או מכתב, כאשר התאריך הקובע הינו תחילת יום העסקים הסמוך לאחר קבלת המסמך ממשרדנו .

 

סעיפים נוספים:

א. במידה ואחד מהמורים או המנחים לא יוכל להגיע מפאת מחלה או חובת בידוד, יוגה טרוולס אחראית למצוא לו מחליף ראוי – החופשה לא תתבטל.

ב. על אחריות הנוסע/ הנרשם להתעדכן ולעמוד בתנאי הטיסה, תנאי הכניסה והיציאה ליעד והחזרה לארץ. אין חברת הדר בחיידק הפקות אחראית וכן אין לה שליטה על התנאים שחלים על כל נוסע ועל שינויים עתידיים שעשויים לחול בעניין זה מטעם חברת התעופה, מדינת היעד או מדינת ישראל.

ג. הטיסות ושעות הטיסה אינן סופיות ויכולות להשתנות בהתאם להחלטות מנהל התעופה וחברת התעופה בהתאם לחוקי התעופה.

ד. במידה ויהיו שינויים במיסי הנמל ומיסי הדלק יהיו תוספות אלה על חשבון הלקוח ויהיו בהתאם לבקשות שתתקבלנה מחברת התעופה סמוך לטיסה.

ה. על אחריות הנוסע לבטח את עצמו בביטוח נסיעות מורחב הכולל ביטוח קורונה מורחב מבעוד מועד. יש לוודא שהביטוח כולל ביטול במקרה של בידוד או מחלה גם טרם היציאה לטיול, ולא רק במהלכה.  

ו. במידה והטיול יתבטל בגלל אירוע בטחוני / מלחמה מועד החופשה יידחה ( יהיה לכם זיכוי מלא לכל טיול אחר באותו היעד ) , לא יהיה החזר כספי .

לאישור התקנון מלא/י את פרטיך בתחתית הדף – שליחת האישור תהווה התחייבותך על תוכנו לכל דבר ועניין.