תנאי הרשמה – קוסטה ריקה

הרשמה

במילוי טופס הלקוח מאשר את הרשמתו לסדנת יוגה בקוסטה ריקה בפברואר 2023. חברת יוגה טרוולס מאשרת כי שומרת עבור הלקוח הן כרטיס טיסה והן מקום בחדר מלון בהתאם לקטגוריה אותה סימן בטופס ההרשמה

תנאי תשלום:

לנרשמים עד ה -30/11/22:

 • מקדמה 1 –  ניתן לחלק לעד 2 תשלומים ללא ריבית
 • בתאריך 1/12/22 יש לשלם את יתרת החבילה (3000$). 

לנרשמים החל מה- 1/12/22 (במידה וישארו מקומות):

 • יש לשלם את מחיר החבילה כולה בטופס מקוון / ניתן לחלק ל-4 תשלומים ומעלה בטלפון 08-9455565

המחיר כולל:  

 1. טיסות בינלאומיות של חברת איבריה עם עצירה במדריד
 2. לינה בקטגוריית החדר שסימנתם בטופס ההרשמה. בחוף סנטה תרזה מחיר החבילה ייקבע לפי הבחירה באחת משלושת אופציות הלינה הבאות:
 • הבונגלוסים של הבננה ביץ – מתאימים לזוגות או לשלישיות, מפנקים, מעוצבים ופזורים בשטח הבננה ביץ. לאתר של הבננה ביץ' – לחצו כאן
 • הלופטים – כל לופט מכיל 2 חדרי שינה פרטיים, 2 חדרי רחצה, מטבחון, סלון ובריכה פרטית. מרווח מאוד מתאים לסינגלים (2 חולקים לופט 1) או לשלישיות/ רביעיות שבאים יחד ורוצים מתחם משלהם. הפיס לופט ממוקם מרחק דקה הליכה מהבננה ביץ'. לאתר של הפיס לופט – לחצו כאן
 • פלאזה רויאל – מתאים לזוגות. חדרים חדשים, מעוצבים ונעימים הממוקמים 5 דקות הליכה מהבננה ביץ' (הליכה קלה דרך החוף/ הכביש). לאתר של הפלאזה רויאל – לחצו כאן
 1. 9 ארוחות בוקר, 2 ארוחות ערב
 2. כל השיעורים והסדנאות
 3. כניסה למעיינות חמים בארנל
 4. טרק מודרך באורך של קילומטר ביער גשם
 5. כל ההסעות וההעברות 

המחיר אינו כולל: 

 1. ביטוח רפואי ומטען
 2. הוצאות אישיות
 3. בדיקות קורונה נדרשות (אם יידרשו) בישראל ובקוסטה ריקה
 4. מחיר החבילה יכול להשתנות בהתאם לשינויים בשערי המטבע או שינויים בעלות מס נמל ומיסי דלק.

דמי ביטול:

הנוסע החותם על טופס זה מסכים כי יחולו עליו דמי ביטול כמפורט לעיל. על כל ההזמנות חלים דמי שינוי או ביטול מרגע אישור ההזמנה בהתאם למפורט בטופס זה, ובכפוף לחוק הגנת הצרכן. ברור לי כי במידה ואחליט לבטל את נסיעתי, רשאית חב' יוגה טרוולס לגבות דמי ביטול מכרטיס האשראי שלי בהתאם לתנאי הביטול המפורטים לעיל.

תנאי ביטול:

ניתן לבטל את העסקה לפי חוק הגנת צרכן במסגרת 14 ימים מיום הרישום בעלות של 100 ₪ בלבד, ביטול העסקה אפשרי רק בתנאי שביטול העסקה לא ייעשה בתוך 7 ימים שאינם ימי מנוחה קודם לקבלת השירות. את הביטול יש לשלוח בכתב לאימייל eyal@yoga-travels.co.il

לאחר 14 ימים מיום הרישום ועד 90 ימים לפני היציאה לטיול – דמי הביטול יהיו במחיר המקדמה ששולמה לפי קטגוריית החדר הנבחרת.

מ-89 ימים לפני היציאה לטיול ועד 31 ימים לפני היציאה לטיול – דמי הביטול יהיו אחידים בגובה 1500$ לאדם.

מ-30 ימים לפני היציאה לטיול ועד היציאה לטיול – דמי ביטול מלאים.

 

חוק הגנת הצרכן לאזרח ותיק ולאדם בעל מוגבלויות: אזרח ותיק – במידה ואתם בני 65 ומעלה ולא נמניתם בעבר על חוג הלקוחות של יוגה טרוולס – תוכלו להירשם ולשלם פיזית במשרדינו כנגד הצגת תעודת זהות/ דרכון המעידים על גילכם (ולא בעסקת מכר מרחוק).

יש לשים לב כי ביטול נסיעה במקרה שלנו לא יחולו עליו  התנאים הקבועים בחוק הגנת הצרכן בסעיף 14 ג', היות וכל השירותים נרכשו וניתנים במלואם בחו"ל.

בכל מקרה ביטול יתבצע בכתב באמצעות פקס, אי מייל או מכתב, כאשר התאריך הקובע הינו תחילת יום העסקים הסמוך לאחר קבלת המסמך ממשרדנו .

 

סעיפים נוספים:

א. במידה ואחד מהמורים או המנחים לא יוכל להגיע מפאת מחלה או חובת בידוד, יוגה טרוולס אחראית למצוא לו מחליף ראוי – החופשה לא תתבטל.

ב. על אחריות הנוסע/ הנרשם להתעדכן ולעמוד בתנאי הטיסה, תנאי הכניסה והיציאה ליעד והחזרה לארץ. אין חברת הדר בחיידק הפקות אחראית וכן אין לה שליטה על התנאים שחלים על כל נוסע ועל שינויים עתידיים שעשויים לחול בעניין זה מטעם חברת התעופה, מדינת היעד או מדינת ישראל.

ג. שער הדולר יקבע על פי שער רכישת המטבע מבנק ישראל ביום התשלום (“שער דולר נוסעים”)

ד. על אחריות הנוסע לבטח את עצמו בביטוח נסיעות מורחב מבעוד מועד (מומלץ לבטח בחברת פספורטקארד). יש לוודא שהביטוח כולל ביטול במקרה של בידוד או מחלת קורונה גם טרם היציאה לטיול, ולא רק במהלכה.