תקנון ותנאי ביטול לנרשמים לסיני

המחיר כולל:

  *   העברות מגבול טאבה לחוף בנואיבה: נפגשים בכניסה לגבול – בצד הישראלי ביום ההגעה שעה 12:00. אחרי שחוצים את הגבול, בצד המצרי יחכו ההסעות. כל אדם שבוחר לעבור את הגבול בשעה אחרת – על אחריותו להגיע עצמאית לחוף.
  *   אירוח בקמפ סולטאנה על בסיס חצי פנסיון (ארוחת בוקר וערב).
  *   כל הסדנאות והפעילויות כפי שמופיעות באתר
  *   העברות מהחוף בנואיבה לגבול בטאבה : ייצאו מהחוף בשעה 13:00 שעון מצרים.

המחיר אינו כולל:
מיסי מעבר בישראל – 101 ₪
מיסי מעבר במצרים – 100 ₪ (400 לירות)
ביטוח רפואי מורחב ומטען – רצוי לבטח ביטוח מורחב קורונה בחברת פספורטקארד מבעוד מועד .
הוצאות בעלות אופי אישי.
טיפים לנותני שירותים בסיני 50 ₪  לאדם – ייאספו במרוכז במהלך החופשה.
ארוחות אשר לא מפורטות בתוכנית הטיול.

תנאי ביטול:

ניתן לבטל את העסקה לפי חוק הגנת צרכן במסגרת 14 ימים מיום הרישום בעלות של 100 ₪ בלבד, ביטול העסקה אפשרי רק בתנאי שביטול העסקה לא ייעשה בתוך 7 ימים שאינם ימי מנוחה קודם לקבלת השירות. את הביטול יש לשלוח בכתב לאימייל eyal@yoga-travels.co.il

לאחר 14 ימים מיום הרישום ועד 30 ימים לפני היציאה- דמי הביטול יהיו 500 ש"ח לאדם.
מ 29 ימים מיום היציאה ועד 8 ימים לפני היציאה – דמי הביטול יהיו 1000 ₪ לאדם .
מ 7 ימים לפני היציאה ועד מועד הסדנה – דמי ביטול מלאים.

חוק הגנת הצרכן לאזרח ותיק ולאדם בעל מוגבלויות: אזרח ותיק – במידה ואתם בני 65 ומעלה ולא נמניתם בעבר על חוג הלקוחות של יוגה טרוולס- תוכלו להירשם ולשלם פיזית במשרדינו כנגד הצגת תעודת זהות/ דרכון המעידים על גילכם (ולא בעסקת מכר מרחוק).

סעיפים נוספים:

א. על אחריות הנוסע לבטח את עצמו בביטוח נסיעות מורחב הכולל ביטוח קורונה מורחב מבעוד מועד (מומלץ לבטח בחברת פספורטקארד). יש לוודא שהביטוח כולל ביטול במקרה של בידוד או מחלה גם טרם היציאה לטיול, ולא רק במהלכה.  אם בכוונתכם לעשות פעולות אקסטרים: כמו צלילה, שנורקלינג, טיול ג'יפים וכ"ו – נא להוסיף כיסוי מתאים לכך אצל חברת הביטוח. אין יוגה טרוולס אחראית על ביטוח הנוסעים במקרה זה.

ב. על אחריות הנוסע לוודא שדרכונו האישי בתוקף לשישה חודשים לפחות מהיום הראשון לטיול

ג. על אחריות הנוסע לבדוק האם קיימת מניעה כלשהי, בטחונית או אישית, עבורו לעבור את הגבול למצרים. ככל שתהיה כזאת – היא מושתת על הנוסע עצמו ואין ביכולותינו לשאת או להשתתף בהוצאות הביטול במקרה זה.

ד. במידה ויהיה סגר ולא תתאפשר כניסה לסיני במעבר הגבול כתוצאה מהחלטות הממשלה, החופשה תדחה למועד אחר ללא תשלום נוסף או שכספכם יוחזר למעט 150 ₪ דמי רישום וטיפול (לבחירתכם מבין השניים)

ה. במידה ואחד מהמורים או המנחים לא יוכל להגיע מפאת מחלה או חובת בידוד , ימצא לו מחליף ראוי במקומו – החופשה לא תתבטל

ו. על אחריות הנוסע/ הנרשם להתעדכן ולעמוד בתנאי מעבר הגבול, תנאי הכניסה והיציאה ליעד והחזרה לארץ. אין חברת הדר בחיידק הפקות אחראית וכן אין לה שליטה על התנאים שחלים על כל נוסע ועל שינויים עתידיים שעשויים לחול בעניין זה מטעם מדינת היעד או מדינת ישראל.

לאישור התקנון מלא/י את פרטיך בתחתית הדף – שליחת האישור תהווה התחייבותך על תוכנו לכל דבר ועניין.